ADANA İLİ EK GELİR, EK İŞ İLANLARI 2022

Adana Ek Gelir Ek İş İlanları

Adana ilimizde yaşayan vatandaşlarımızın ek gelir elde etmek istediğini, ek iş aradıklarını biliyoruz. Peki Adana’da ne gibi ek işler yapabilirsiniz? Hangi iş yöntemleri ile ek gelir elde edebilirsiniz? Yorum kısmında Adana iline özel firma ilanlarını ve ek iş, adana ili ek gelir arayanların iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

Adana’da Hangi Ek İşler Yapılabilir?

Adana sıcak bir bölge olması sebebiyle serinletici içecekler ve yiyecekler çok fazla satılmaktadır. Özellikle kentin önemli meydanlarında açacağınız bici-bici stantları, su satıcılığı, muzlu süt satıcılığı önemli gelirler elde edebilirsiniz.

Adanalı beyefendiler tesbih kullanmayı çok sever, sizde evde tesbih üreterek para kazanabilirsiniz.

Adana’da yazın pamuk toplayarak tüm yıl harcayacağı parayı kazanan binlerce aile bulunmakta. Sizde mevsimlik çalışarak ciddi paralar kazanabilir, kış aylarında bir başka sektörde para kazanmaya devam edebilirsiniz.

Adana ilinin yemek konusunda ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu biliyoruz. Seyyar olarak köfte, kokoreç, kebap, ciğer satışı yaparak para kazanabilirsiniz.

Adana’da bir diğer önemli içecek ise şalgamdır. Adana şalgamının ünü tüm Türkiye tarafından bilinmektedir. Seyyar bir şekilde şalgam satışı yapabilirsiniz.


Adana’nın nüfusu kaçtır, Adana’da yapılabilecek işler nelerdir? Adana ili ek gelir ilanları nerede?

Adana ilinde 2 milyon insan yaşamakta olup, müşteri potansiyeliniz çok fazladır. Özellikle yemek yemek için gelen milyonlarca turist Adana’ya gelerek para harcamaktadır. Bu turistlerin ilgisini çekecek Adana’ya özgü ürünler üreterek turistlere satabilirsiniz.

Adana ili ek gelir kazanmak için neleri meşhurdur, ne satarak para kazanabiliriz?

Adana ilinde şalgam, muzlu süt, bici bici, kebap, köfte, kokoreç, ciğer satarak para kazanabilirsiniz. Erkekler teşbih kullanmayı çok sevdiği için Adana ilinde tesbih satarak para kazanabilirsiniz. Yaz aylarında çok sıcak olduğu için su satarak bile para kazanabilirsiniz.

Adana Ek Gelir Ek İş İlanları
Adana Ek Gelir Ek İş İlanları


Adana ilinde ek gelir, para kazandıracak diğer yöntemler nelerdir?

Adana ilinde para kazanmak için evde binlerce farklı yöntem vardır. Bunlar; ikinci el ürün alım satımı, mantı yapıp satmak, boya-nadana ve tamirat işleri, reklam hizmetleri, el yapımı mum ve sabun, nikah şekeri yapımı, el işi dikiş nakış olabilir.

Adana’da bulunan firmaların ek gelir ilanları için yazımızın sonunda yer alan yorum kısmını inceleyebilir, Adana ilinde ek gelir elde etmek istiyorsanız yorum kısmına iletişim bilgilerinizi ve yeteneklerinizi yazarak firmaların sizi ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Adana ili ek gelir ilanı vermek için yorum kısmına firma iletişim bilgilerinizi ve yaptırmak istediğiniz işin özelliklerini yazabilirsiniz.

Yorum Yap

İLANA BAŞVUR