AFYONKARAHİSAR İLİ EK GELİR, EK İŞ İLANLARI 2022

Afyonkarahisar Ek Gelir Ek İş İlanları


Afyonkarahisar Ege bölgesinin önemli şehirlerinden biri olmakla beraber, mermercilik, sucuk ve lokum sektöründe Türkiye’nin önde gelen şehirlerindendir. Afyonkarahisar ili ek gelir ilanları ve ek iş ilanlarını yorum kısmında bulabilirsiniz.

Afyonkarahisar ilimizde yaşayan vatandaşlarımızın ek gelir elde etmek istediğini, ek iş aradıklarını biliyoruz. Peki Afyonkarahisar’da ne gibi ek işler yapabilirsiniz? Hangi iş yöntemleri ile ek gelir elde edebilirsiniz? Yorum kısmında Afyonkarahisar ili ek gelir ilanlarını ve ek iş, ek gelir arayanların iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.


Afyonkarahisar’da Hangi Ek İşler Yapılabilir?

Afyonkarahisar şehrinde sucuk ve lokum çok önemlidir. Bu iki ürünü üretip, satarak ciddi gelirler elde edebilirsiniz.

Bölgede genellikle seyyar satıcı yoktur. Akşam saatlerinde açacağınız seyyar kokoreççi, köfteci ile para kazanabilirsiniz.

Kaymak üretimi Afyonkarahisar’da önemli gelir kaynaklarındandır. Evde kaymak üretip satarak kendinize ek gelir elde edebilirsiniz.

Afyonkarahisarlı beyefendiler tesbih kullanmayı çok sever, sizde evde tesbih üreterek para kazanabilirsiniz.

Afyonkarahisar’da yazın gelen turistlere hizmet ederek, onlara rehberlik ederek para kazanabilirsiniz. Özellikle şehrin ortasında bulunan dağı ziyaret eden turistler, ciddi para harcamaktadır. Termal Turizm tercih edenlerin birinci durağı olan Afyonkarahisar otelleri ile ünlüdür. Bu otellerde part time çalışan öğrenciler yaz-kış para kazanmaktadır..

Afyonkarahisar ilinin yemek konusunda ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu biliyoruz. Seyyar olarak sucuk ekmek, köfte, kokoreç, kebap, ciğer satışı yaparak para kazanabilirsiniz.

Çullama Köfte, Keşkek,  Zürbiye, Bükme, Ağzı Açık, Afyon Sucuğu, Şebit, İlibada Sarması.Afyonkarahisar ilinin önemli yemekleridir. Bu yöresel yemekleri evinizde yaparak restaurantlara veya vatandaşlara satabilirsiniz.

 

Afyonkarahisar Ek Gelir Ek İş İlanları
Afyonkarahisar Ek Gelir Ek İş İlanları

Afyonkarahisar’ın nüfusu kaçtır, Afyonkarahisar’da yapılabilecek işler nelerdir?

Afyonkarahisar ilinde 750 bin insan yaşamakta olup, müşteri potansiyeliniz çok fazladır. Özellikle yemek yemek için gelen ve termal turizm yapan milyonlarca turist Afyonkarahisar’a gelerek para harcamaktadır. Bu turistlerin ilgisini çekecek Afyonkarahisar’a özgü ürünler üreterek turistlere satabilirsiniz. Bunlardan en önemlisi Zafer Anıtı yapıp satmaktır. Afyonkarahisar ili ek gelir elde etme çeşitleri çok fazladır.


Afyonkarahisar ilinin neleri meşhurdur, ne satarak para kazanabiliriz?

Afyonkarahisar ilinde tesbih satarak para kazanabilirsiniz. Erkekler tesbih kullanmayı çok sevdiği için Afyonkarahisar ilinde tesbih satarak para kazanabilirsiniz. Yaz aylarında çok sıcak olduğu için su satarak bile para kazanabilirsiniz. Ayrıca sucuk lokum ve kaymak satışı Afyonkarahisar ili ek gelir elde etme yöntemlerinden biridir.

Afyonkarahisar’da para kazandıracak diğer yöntemler nelerdir? Afyonkarahisar ili ek gelir yöntemleri nedir?

Afyonkarahisar ilinde para kazanmak için evde binlerce farklı yöntem vardır. Bunlar; ikinci el ürün alım satımı, mantı yapıp satmak, boya-badana ve tamirat işleri, reklam hizmetleri, el yapımı mum ve sabun, nikah şekeri yapımı, el işi dikiş nakış olabilir.

Afyonkarahisar’da bulunan firmaların ek gelir ilanları için yazımızın sonunda yer alan yorum kısmını inceleyebilir, Afyonkarahisar ili ek gelir elde etmek istiyorsanız yorum kısmına iletişim bilgilerinizi ve yeteneklerinizi yazarak firmaların sizi ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

İlan vermek için yorum kısmına firma iletişim bilgilerinizi ve yaptırmak istediğiniz işin özelliklerini yazabilirsiniz.

Yorum Yap

İLANA BAŞVUR