AĞRI İLİ EK GELİR, EK İŞ İLANLARI 2022

Ağrı Ek Gelir Ek İş İlanları


Ağrı Türkiye’nin doğusunda yer alan güzide şehirlerden biri olmakla beraber kendisine özgü aurası ile Ağrı ilinde yaşayanların çok sevdiği bir şehirdir. Ağrı ili ek gelir ilanları ve ek iş ilanlarını yorum kısmında bulabilirsiniz.

Ağrı ilimizde yaşayan vatandaşlarımızın ek gelir elde etmek istediğini, ek iş aradıklarını biliyoruz. Peki Ağrı’da ne gibi ek işler yapabilirsiniz? Hangi iş yöntemleri ile ek gelir elde edebilirsiniz? Yorum kısmında Ağrı ili ek gelir ilanlarını ve ek iş, ek gelir arayanların iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

Ağrı’da Hangi Ek İşler Yapılabilir?

Ağrı şehrinde otlu peynir ve halı çok önemlidir. Bu iki ürünü üretip, satarak ciddi gelirler elde edebilirsiniz.

Bölgede genellikle seyyar satıcı yoktur. Akşam saatlerinde açacağınız seyyar kokoreççi, köfteci ile para kazanabilirsiniz.

Otlu peynir üretimi Ağrı’da önemli gelir kaynaklarındandır. Evde peynir üretip satarak kendinize ek gelir elde edebilirsiniz.

Ağrılı beyefendiler tesbih kullanmayı çok sever, sizde evde tesbih üreterek para kazanabilirsiniz.

Ağrı’da yazın gelen turistlere hizmet ederek, onlara rehberlik ederek para kazanabilirsiniz. Özellikle şehrin ortasında bulunan balık gölünü ziyaret eden turistler, ciddi para harcamaktadır. Turizm tercih edenlerin birinci durağı olan Ağrı, İshak Paşa Sarayı ile ünlüdür.

Ağrı ilinin yemek konusunda ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu biliyoruz. Seyyar olarak sucuk ekmek, köfte, kokoreç, kebap, ciğer satışı yaparak para kazanabilirsiniz.

Abdigor Köftesi, Selekeli (Saç Kavurma), Ağrı Alabalık, Beyaz Bal, Hengel, Goşteberg Et, Haşıl, Hasude Ağrı ilinin önemli yemekleridir. Bu yöresel yemekleri evinizde yaparak restaurantlara veya vatandaşlara satabilirsiniz.

Ağrı Ek Gelir Ek İş İlanları
Ağrı Ek Gelir Ek İş İlanları

Ağrı’ın nüfusu kaçtır, Ağrı’da yapılabilecek işler nelerdir?

Ağrı ilinde 750 bin insan yaşamakta olup, müşteri potansiyeliniz çok fazladır. Özellikle yemek yemek için gelen ve etnik turizm yapan milyonlarca turist Ağrı’ya gelerek para harcamaktadır. Bu turistlerin ilgisini çekecek Ağrı’ya özgü ürünler üreterek turistlere satabilirsiniz. Bunlardan en önemlisi Peynir yapıp satmaktır. Ağrı ili ek gelir elde etme çeşitleri çok fazladır.

Ağrı ilinin neleri meşhurdur, ne satarak para kazanabiliriz?

Ağrı ilinde tesbih satarak para kazanabilirsiniz. Erkekler tesbih kullanmayı çok sevdiği için Ağrı ilinde tesbih satarak para kazanabilirsiniz. Yaz aylarında çok sıcak olduğu için su satarak bile para kazanabilirsiniz. Ayrıca peynir üreterek Ağrı ili ek gelir elde etme yöntemlerinden biridir.

Ağrı’da para kazandıracak diğer yöntemler nelerdir? Ağrı ili ek gelir yöntemleri nedir?

Ağrı ilinde para kazanmak için evde binlerce farklı yöntem vardır. Bunlar; ikinci el ürün alım satımı, mantı yapıp satmak, boya-badana ve tamirat işleri, reklam hizmetleri, el yapımı mum ve sabun, nikah şekeri yapımı, el işi dikiş nakış olabilir.

Ağrı’da bulunan firmaların ek gelir ilanları için yazımızın sonunda yer alan yorum kısmını inceleyebilir, Ağrı ili ek gelir elde etmek istiyorsanız yorum kısmına iletişim bilgilerinizi ve yeteneklerinizi yazarak firmaların sizi ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

İlan vermek için yorum kısmına firma iletişim bilgilerinizi ve yaptırmak istediğiniz işin özelliklerini yazabilirsiniz.

 

Yorum Yap

İLANA BAŞVUR