AMASYA İLİ EK GELİR, EK İŞ İLANLARI 2022

Amasya Ek Gelir İlanları

Amasya, Karadeniz Bölgesi’nin en önemli illerinden biridir. Amasya’da açılan her kapı sizleri başka bir tarihi olaya sürükler.. Amasya ili ek gelir ilanları ve ek iş ilanlarını yorum kısmında bulabilirsiniz.

Amasya ilimizde yaşayan vatandaşlarımızın ek gelir elde etmek istediğini, ek iş aradıklarını biliyoruz. Peki Amasya’da ne gibi ek işler yapabilirsiniz? Hangi iş yöntemleri ile ek gelir elde edebilirsiniz? Yorum kısmında Amasya ili ek gelir ilanlarını ve ek iş, ek gelir arayanların iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.


Amasya’da Hangi Ek İşler Yapılabilir?

Elma ve çilek Amasya şehrinde çok önemlidir. Amasya elması olarak ün yapmış ve destekler ile büyüme sağlayan çilek üretimi şehrin önemli markalarıdır. Bu iki ürünü üretip, satarak ciddi gelirler elde edebilirsiniz.

Bölgede genellikle seyyar satıcı yoktur. Akşam saatlerinde açacağınız seyyar kokoreççi, köfteci ile para kazanabilirsiniz.

Elma üretimi Amasya’da önemli gelir kaynaklarındandır. Bahçenizde elma üretip satarak kendinize ek gelir elde edebilirsiniz.

Amasyalı beyefendiler tesbih kullanmayı çok sever, sizde evde tesbih üreterek para kazanabilirsiniz.

Amasya’da yazın gelen turistlere hizmet ederek, onlara rehberlik ederek para kazanabilirsiniz. Özellikle şehrin ortasında bulunan Kral Kaya Mezarları’nı ziyaret eden turistler, ciddi para harcamaktadır. Amasya Kalesi’ni görmeye gelen tüm turistlere rehberlik edebilirsiniz. Ayrıca turistlerin birinci durağı olan Amasya otelleri ile ünlüdür. Bu otellerde part time çalışan öğrenciler yaz-kış para kazanmaktadır.

Amasya ilinin yemek konusunda ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu biliyoruz. Seyyar olarak sucuk ekmek, köfte, kokoreç, kebap, ciğer satışı yaparak para kazanabilirsiniz.

Keşkek,  Mumbar, Bat, Toyga Çorbası, Çatal Çorba, Patlıcan Çullaması Amasya ilinin önemli yemekleridir. Bu yöresel yemekleri evinizde yaparak restaurantlara veya vatandaşlara satabilirsiniz.

Amasya’ın nüfusu kaçtır, Amasya’da yapılabilecek işler nelerdir?

Amasya ilinde 350 bin insan yaşamakta olup, müşteri potansiyeliniz çok fazladır. Özellikle yemek yemek için gelen milyonlarca turist Amasya’ya gelerek para harcamaktadır. Bu turistlerin ilgisini çekecek Amasya’ya özgü ürünler üreterek turistlere satabilirsiniz. Bunlardan en önemlisi Amasya Kalesi figürleri yapıp satmaktır. Amasya ili ek gelir elde etme çeşitleri çok fazladır.

Amasya Ek Gelir İlanları
Amasya Ek Gelir İlanları


Amasya ilinin neleri meşhurdur, ne satarak para kazanabiliriz?

Amasya ilinde tesbih satarak para kazanabilirsiniz. Erkekler tesbih kullanmayı çok sevdiği için Amasya ilinde tesbih satarak para kazanabilirsiniz. Yaz aylarında çok sıcak olduğu için su satarak bile para kazanabilirsiniz.

Amasya’da para kazandıracak diğer yöntemler nelerdir? Amasya ili ek gelir yöntemleri nedir?

Amasya ilinde para kazanmak için evde binlerce farklı yöntem vardır. Bunlar; ikinci el ürün alım satımı, mantı yapıp satmak, boya-badana ve tamirat işleri, reklam hizmetleri, el yapımı mum ve sabun, nikah şekeri yapımı, el işi dikiş nakış olabilir.

Amasya’da bulunan firmaların ek gelir ilanları için yazımızın sonunda yer alan yorum kısmını inceleyebilir, Amasya ili ek gelir elde etmek istiyorsanız yorum kısmına iletişim bilgilerinizi ve yeteneklerinizi yazarak firmaların sizi ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

İlan vermek için yorum kısmına firma iletişim bilgilerinizi ve yaptırmak istediğiniz işin özelliklerini yazabilirsiniz.

Yorum Yap

İLANA BAŞVUR