Evde Ayakkabı ve Çanta Aksesuarı Yaparak Para Kazanmak

Evden Para Kazanmak

Özellikle bayanların hayatında asla vazgeçemedikleri ayakkabı ve çanta için artık evden para kazanmak ve gelir elde etme şansına sahip oldukları söylenebilir. Günlük hayatta vazgeçilmez olan ayakkabı ve çanta için artık evde ayakkabı ve çanta aksesuarı yapımı işi var. Aslında bu iş önce hobi olarak başlamış olabilir ama daha sonra ek gelir düşüncesi ortaya çıkmıştır. Ticaret sektöründe para kazanmaya başlamışken iş ayırt etmek yanlış olur. Kendi evimizde becerilerimizi kullanarak faydalı işler çıkarabilir ve farklılığımızı ortaya koyarak gelir sağlayabiliriz. Birçok ayakkabı ve çanta atölyesi bulunmaktadır. Unutmayın para kazanmak, sizi ciddi bir ekonomik özgürlüğe ulaştırır.

 

Tabi ki hepsinde iş bulma olanağı bir o kadar da imkansızdır. İnsanların amacı bu gibi ihtiyaçları üretmek olacaksa bunu atölyelerde gerçekleştirmek şart olmasa gerek. Kendi evimiz küçük bir atölyeye çevirebilir ve istediğimiz saat aralığında çalışabiliriz. Kolay iş diyebiliriz. Biraz sınırları zorlayarak farklı figürler yaratabilirsek, insanların bizi tercih etmesi kolay olur. El becerisinin önemi büyük. Fakat bu işinde eğitim dokümanları ve eğitim cd’leri bulunuyor. Kendimize güvenecek olsak bile varsa bir eksiğimiz bu şekilde tamamlamalı ve müşterilerimizi memnun etmeliyiz. Ofis ortamına gerek duymadan kendi yaşadığımız alanı bir atölyeye çevirerek başlayabiliriz. Sadece çanta aksesuarlığından bahsetmek yanlış olur. Hazır aksesuar lafı açılmışken farklı bir taraftan da bakabiliriz olaya.

 

Kollarımızı donattığımız bileklikler, kulaklarımıza yerleştirdiğimiz küpeler, boynumuza astığımız fular

 

Hemen hemen hepsi ciddi anlamda kendi tarzımızı ve bazen de hayata bakış açımızı yansıtıyor. İnsanların bu ne demeden önce baştan aşağıya bir süzmesi ve onun kafasında bir fikir oluşturma düşüncesini oluşturuyor. Özellikle bayanlarda rağbet gören bu aksesuar ve takılar insanı bazen daha güzelleştiriyor ya da farklı olmak için kullanıldığında komik görüntülerde ortaya çıkabiliyor. Farklılıklar ülkesi değil miyiz zaten? Para kazanmak için farklı olmak çok önemli.

 

Eleştiren çok, hep konuşan olsa da kimse tarzından vazgeçmesin. Kendini nasıl beğeniyorsan öyle kal derim. İşin bir de ailevi boyutu var. Zaten yaşlı olan nüfusumuza bu durumlar ters gelebiliyor. Özellikle erkekler için geçerlidir bu durum. Küpe takıp yaşlı akraba ziyaretine giden olmamıştır kanımca. Onu takma sebebini anlatmaya kalktığın an kendini başka yerde bulur, ezilmiş ve yanlış yapmış hissedersin. Gereği yok şimdilik. Bu kadar gelişmedik. Anlatsan kimse dinlemez seni yurdum insanı. Sen tarzından vazgeçme. Tak bilekliklerini, küpeni yerleştir ama kendi memleketinde yapma diye bakıyorum olaya. Gençleri kimse anlayamadı, sorguladı hep. Bilinçaltına yerleşti sonra okumak için uzak diyarlarda maddi imkanlarını kısıtlayarak özgürleşmeye çalıştı gençlerimiz.21.yy’da okuma oranı yükseliyor. Lakin yaşlı nüfus bildiğinden hiçbir zaman şaşmıyor. Saygı gösterim ”haklısın baba” de ve geç.

 

Evden Para Kazanmak
Evden Para Kazanmak

Zaman farklı olmayı gerektiriyor.

Herkes sıradan olsa hayat sıradan ve renksiz olur zaten. İstediğin gibi giyin kuşan, istediğini düşün, uygulamada yanlış olsa dahi ders olur belki. Kendimizden ve tarzımızdan vazgeçmeden özgürce yaşamalı, bizi mutlu eden bütün olguları yüreğimize kazımalı ve geleceğe bu şekilde emin adımlarla yürümeliyiz. Para kazanmak asıl hedefimiz ama bu eylemi güzel hobilerimiz ile yaparsak çok daha güzel olabilir.

Evde ürettiğiniz ayakkabı ve çanta aksesuarlarını dolap.com üzerinden satışa sunarsanız, hızlıca satabilirsiniz!

Ekgelirilan.com olarak sizler için evde ayakkabı ve çanta aksesuarı yaparak para kazanma konusunu inceledik.

İsterseniz evden çalışarak para kazanmak konulu diğer yazımız için Evden Çalışarak Para Kazan konulu yazımızı okuyabilirsiniz.

 

Yorum Yap

İLANA BAŞVUR

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir