Kumaşlardan Duvar Süsleri Yaparak Para Kazanmak

Kumaş Duvar Süsleri Yaparak Para Kazanmak

Kumaş, kolay dikilebilir ve şekillenebilir bir malzeme olduğu için bu alanda farklı farklı pek çok süs ve kullanım eşyası yapımında kullanılabilir. Örneğin evde yapabileceğiniz kokulu bir bileşimi desenli bir kumaşın içine koyarak kokulu bir otomobil süsü hazırlayabilir, kazaklara veya hırkalara işleyebileceğiniz kumaş süslerle özgün ve farklı tasarımların lideri olabilirsiniz. Kumaş ve boncukları bir araya getirerek kapı süsleri yapabileceğiniz gibi bebek ve çocuk odaları için çeşitli duvar süsleri de tasarlayabilirsiniz.

Kumaş duvar süsleri yapılmış ürünler fonksiyonel olarak da kullanılabildiği gibi süs eşyası olarak da kullanılabilir.

Kumaş ve boncuklardan kapı süsleri, telefon aksesuarları gibi nesneler tasarlayıp el işleri yapıp para kazanabilirsiniz. Bu işten ne kadar kazanabileceğiniz de tamamen yaratıcılığınıza ve pazarlama yeteneğinize kalmış bir şey. Bu iş el becerisi istediği için hamaratlığınıza ve daha önce görülmemiş ürünler tasarlayacak olan hayal gücünüze güveniyorsanız bu sizin için zevkli ve karlı bir iş olanağı olabilir.

 

Bu işe başlamaya karar verdiyseniz öncelikle kumaştan duvar süsleri ve eşya yapan veya birkaç özgün fikri olan sitelere göz atmalısınız.

Bu hayal gücünüzü ne ölçüde geliştirebileceğiniz ve bu işi nasıl yapacağınızla ilgili birkaç fikir verir sizlere. Yapacağınız ürünlerin kalıpları pek farklı olmayacağından kalıpları bu sitelerden temin edebilirsiniz ama kopyala yapıştır yaparak ürünlerin aynısını yapmak ve sıradan ürünler ortaya koymak size ne para kazandıracaktır ne de

zevk verecektir. Buradaki asıl yapmanız gereken iş ürünlere kendi özgünlüğünüzü katmak ve bunları sergilemektir.

Kumaş Duvar Süsleri Yaparak Para Kazanmak
Kumaş Duvar Süsleri Yaparak Para Kazanmak

Kumaştan aksesuar ve ev duvar süsleri yapma işi yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayan zevkli bir uğraştır.

Yılbaşı, doğum günü, sevgililer günü gibi özel konseptlere göre farklı farklı bir sürü malzemeyi bir arada kullanabilir, bir sürü farklı süs eşyası veya aksesuar ortaya çıkarabilirsiniz.

Kumaştan süs eşyası yapım işini toplu üretime ulaştırmak veya ürünlerinizin geniş bir alana etki etmesini istiyorsanız bu alanda yapabileceğiniz pazarlama tekniklerini kullanmanızda fayda var. El işleri yapan ve satan yerel dükkanlarla anlaşabildiğiniz gibi kendi blogunuzu veya web sitenizi kurabilir, yapım tekniklerinizi ve yaptığınız ürünleri oradan paylaşabilirsiniz ayrıca siteniz üzerinden online satış yapabilir, müşterilerinize kampanya veya toplu indirim olanağı sağlayabilirsiniz. Bol kazançlar ve mutlu günler dileriz.

Ekgelirilan.com olarak kumaşlardan duvar süsleri yaparak nasıl para kazanabileceğinizi anlatmaya çalıştık.

Yorum Yap

İLANA BAŞVUR